پساری/Pessary

پساری وسیله ای مصنوعی است که برای اهداف ساختاری و دارویی وارد واژن می شود. این ماده معمولاً برای درمان بی اختیاری ادراری استرس برای جلوگیری از نشت ادرار و افتادگی اندام لگن برای حفظ موقعیت اندام ها در ناحیه لگن استفاده می شود. همچنین می تواند برای تجویز داروها به صورت موضعی در واژن یا به عنوان یک روش پیشگیری از بارداری استفاده شود. پساری ها در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند ، بنابراین مهم است که افراد توسط متخصصین مراقبت های بهداشتی برای آنها انتخاب شوند تا از بروز هرگونه عارضه جلوگیری کنند. با این حال ، موارد و شرایطی وجود دارد که به افراد اجازه می دهد تا بدون نسخه پزشک یا بدون کمک گرفتن از یک متخصص مراقبت های بهداشتی ، پساریها را از فروشگاه خریداری کنند. برخی از عوارض جانبی ممکن است در صورت عدم اندازه گیری صحیح و منظم پساریها اتفاق بیفتد ، اما با مراقبت های مناسب ، پساری ها به طور کلی ایمن بوده و به خوبی تحمل می شوند.

مقایسه کالا (0)


پساری-دونات

پساری-دونات

پساری دونات برای از بین بردن فشار در افتادگی رحم نوع دوم و سوم استفاده میشود .همچنین به درمان سیستوسل و رکتوسل نیز کمک میکند.این پساری معمولا در دوران..

0 تومان

پساری-دیش

پساری-دیش

پساری  دیش بسیار پرکاربرد است  ، از این نوع پساری برای از بین بردن فشار در پرولاپس نوع دوم و یا سوم  ، سیستوسل ، رکتوسل استفاده می شود...

0 تومان

ست-پساری

ست-پساری

ست سایز بندی پساری (فیتینگ ست) : این ست  شامل 6 عدد پساری از سایز  2تا7 است . هر کدام از مدلهای پساری یک ست پساری مستقل دارد . که با توجه به..

0 تومان

پساری-بیضی(اووال)

پساری-بیضی(اووال)

پساری بیضی معمولا برای پرولاپس خفیف رحمی نوع اول یا سیستوسل از پساری شکل D  استفاده می شود . برای  زنانی با سابقه جراحی واژن این پساری ..

0 تومان

پساری-رینگ-بانوب

پساری-رینگ-بانوب

پساری رینگ با نوب تمام مشخصات رینگ را دارد و با یک ویژگی بیشتر که می تواند بی اختیاری ادرار را نیزکاهش دهد. آن را میتوانید با ساپورت یا بدون ساپو..

0 تومان

پساری-شلف

پساری-شلف

پساری شلف ،از این پساری برای درمان پرولاپس نوع دوم و یا سوم و همچنین درمان پروشیدنسیا  استفاده میشود .طراحی متفاوت که لایه داخلی آن سفت و محکم و ..

0 تومان

پساری-مارلند

پساری-مارلند

پساری مارلند و مارلند با ساپورت ،برای تسکین علائم نوع دوم و یا سوم افتادگی رحم استفاده میشود .از پساری مارلند برای  درمان رکتوسل و یا سیستوسل نیز..

0 تومان

پساری-محدب(شتز)

پساری-محدب(شتز)

پساری محدب ،از این نوع پساری برای درمان سیستوسل و پرولاپس ( افتادگی رحم ) نوع دوم و سوم استفاده میشود. دیواره بیرونی پساری شکل محدب دارد و همچنین سورا..

0 تومان

پساری-هوج

پساری-هوج

پساری هوج با ساپورت و بدون ساپورت ، پساری نرم و انعطاف پذیر ی است که برای افتادگی رحم نوع اول ( خفیف ) یا نوع دوم استفاده میشود . می تواند به درمان سی..

0 تومان

پساری-ژلهورن

پساری-ژلهورن

پساری ژلهورن ،از این پساری  برای تسکین علائم سیستوسل و رکتوسل و همچنین برای درمان  پرولاپس نوع دوم و سوم  رحم استفاده می شود .جز پساری ..

0 تومان

پساری-کاپ

پساری-کاپ

پساری کاپ و کاپ با ساپورت ، از این پساری برای درمان پرولاپس نوع اول (خفیف) و یا پرولاپس نوع دوم استفاده میشود.به این نوع پساری پساری سرکلاژ نیز گفته م..

0 تومان

پساری-کیوب

پساری-کیوب

پساری کیوب یا مکعب ،از این پساری برای تسکین علائم سیستوسل و یا رکتوسل و یا درمان پرولاپس نوع دوم و یا سوم استفاده می شود.براحتی جمع و جایگذا..

0 تومان

پساری-گلهورن-دسته-کوتاه

پساری-گلهورن-دسته-کوتاه

پساری گلهورن دسته کوتاه ، از این پساری برای درمان و تسکین علائم سیستوسل و یا رکتوسل نوع دوم استفاده می شود و  همچنین برای درمان&nb..

0 تومان

پساری-گهرنگ

پساری-گهرنگ

پساری گهرنگ ،این پساری در درجه اول برای کمک به درمان سیستوسل و یا  رکتوسل تجویز میشود .  همچنین برای درمان افتادگی نوع دوم و سوم رحم نیز مور..

0 تومان

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)