سوزن-بیوپسی

سوزنهای بیوپسی به انواع بافت نرم و بافت سخت طبقه بندی می شوند . سوزنهای بافت نرم سوزن اتوماتیک - سوزن نیمه اتوماتیک - سوزن گان ) و سوزنهای بافت سخت ( سوزن جمشیدی - سوزن آسپیراسیون - سوزن  اوستی کور یا مهره ) تقسیم می شوند .

پزشکان در مرحله تشخیص بیماری از پروتکل های مختلفی استفاده می کنند . یکی از پروتکل های تشخیصی پزشکان ، گرفتن نمونه ( بیوپسی )  از بیمار است . نمونه برداری به تشخیص نوع و مرحله بیماری کمک میکند که از چه طریقی مسیر درمان بیماران  را پیش ببرند .

نمونه برداری گاهی در مطب ، کلینیک ، مراکز تصویر برداری  و یا در اتاق عمل انجام می شود که بستگی به تشخیص پزشک و یا حساسیت بافت مورد نظر دارد . اصولا در مورد بافتهایی با میزان حساسیت و ریسک بالا تعداد نمونه برداری از یک یا دو بار بیشتر تجاوز نخواهد کرد . بعنوان مثال نمونه برداری از بافتی مثل ریه بیش از یک و یا دوبار و نمونه برداری از پستان بسته به اندازه توده مورد نظر حدود سه ، چهار و در مواردی بیشتر انجام می شود و نمونه برداری از پروستات بیش از ده مرتبه خواهد بود . 

پروسه نمونه برداری اساسا به دو روش تحت گاید (سونوگرافی ، سی تی اسکن،ماموگرافی و ..) و بصورت کور ( ذهنی،حسی و تجربی ) انجام میگیرد.


سوزنهای بیوپسی مطابق با سیاست اداره کل تجهیزات پزشکی قیمت گذاری شده  است و در سایت قابل رویت و قابل خرید است .بیماران و مصرف کنندگان محترم جهت تهیه سوزنهای بیوپسی کارت ملی و نسخه مهرشده پزشک خود را همراه داشته باشید .


مقایسه کالا (0)


سوزن-بیوپسی-آسپیریشن

سوزن-بیوپسی-آسپیریشن

سوزن بیوپسی آسپیریشن ، این نوع سوزن ها برای نمونه برداری از مایع مغز استخوان است  که اصولا در اطفال  و نوزادان استفاده می شود .سوزن تزریق مغ..

0 تومان

سوزن-بیوپسی-اتوماتیک

سوزن-بیوپسی-اتوماتیک

سوزن بیوپسی اتوماتیک ،  وسیله ای یکبار مصرف برای نمونه برداری از انواع بافت نرم  است.از این نوع سوزنها برای بیوپسی کبد ، بیوپسی کلیه ، ..

0 تومان

سوزن-بیوپسی-مغز-استخوان

سوزن-بیوپسی-مغز-استخوان

سوزن بیوپسی جمشیدی ، از این نوع سوزنها برای نمونه برداری از مغزاستخوان استفاده میشود .اصطلاحا به این نوع سوزنها سوزن جمشیدی نیز گفته میشود.از پزش..

0 تومان

سوزن-بیوپسی-نیمه-اتوماتیک

سوزن-بیوپسی-نیمه-اتوماتیک

سوزن بیوپسی نیمه اتوماتیک با کواکسیال وسیله ای بسیار کاربردی برای نمونه برداری از انواع بافت نرم تحت گاید سونوگرافی-سی تی اسکن  و غیره است . این ..

0 تومان

سوزن-شیبا

سوزن-شیبا

سوزن شیبا  بسیار پرمصرف و کاربردی است . از این نوع سوزن برای تزریق دارو، تخلیه  انواع کیست ، عبور انواع گاید وایر و بسیاری کاربردهای دیگر&nb..

0 تومان

گان-بیوپسی

گان-بیوپسی

گان بیوپسی یا تفنگ نمونه برداری   اساسا اتوماتیک است  . گان بیوپسی وسیله ای  بسیار مناسب برای نمونه برداری از انواع بافت نرم  ..

0 تومان

سوزن-بیوپسی-گان

سوزن-بیوپسی-گان

سوزن بیوپسی گان برای نمونه برداری از انواع بافت نرم مثل نمونه کبد -کلیه - ریه - پستان - پروستات - ماهیچه ها - تیروئید و ....این سوزن در گروه سوزنهای ا..

0 تومان

سوزن-مغز-استخوان

سوزن-مغز-استخوان

سوزن مغز استخوان  و یا سوزن جمشیدی و یا سوزن بن مارو  در واقع همان سوزن نمونه برداری از مغز استخوان است . از این نوع سوزنها برای نمونه بردار..

0 تومان

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)