سوزن-بیوپسی

سوزنهای بیوپسی به انواع بافت نرم و بافت سخت طبقه بندی می شوند . سوزنهای بافت نرم سوزن اتوماتیک - سوزن نیمه اتوماتیک - سوزن گان ) و سوزنهای بافت سخت ( سوزن جمشیدی - سوزن آسپیراسیون - سوزن  اوستی کور یا مهره ) تقسیم می شوند .

پزشکان در مرحله تشخیص بیماری از پروتکل های مختلفی استفاده می کنند . یکی از پروتکل های تشخیصی پزشکان ، گرفتن نمونه ( بیوپسی )  از بیمار است . نمونه برداری به تشخیص نوع و مرحله بیماری کمک میکند که از چه طریقی مسیر درمان بیماران  را پیش ببرند .

نمونه برداری گاهی در مطب ، کلینیک ، مراکز تصویر برداری  و یا در اتاق عمل انجام می شود که بستگی به تشخیص پزشک و یا حساسیت بافت مورد نظر دارد . اصولا در مورد بافتهایی با میزان حساسیت و ریسک بالا تعداد نمونه برداری از یک یا دو بار بیشتر تجاوز نخواهد کرد . بعنوان مثال نمونه برداری از بافتی مثل ریه بیش از یک و یا دوبار و نمونه برداری از پستان بسته به اندازه توده مورد نظر حدود سه ، چهار و در مواردی بیشتر انجام می شود و نمونه برداری از پروستات بیش از ده مرتبه خواهد بود . 

پروسه نمونه برداری اساسا به دو روش تحت گاید (سونوگرافی ، سی تی اسکن،ماموگرافی و ..) و بصورت کور ( ذهنی،حسی و تجربی ) انجام میگیرد.


سوزنهای بیوپسی مطابق با سیاست اداره کل تجهیزات پزشکی قیمت گذاری شده  است و در سایت قابل رویت و قابل خرید است .بیماران و مصرف کنندگان محترم جهت تهیه سوزنهای بیوپسی کارت ملی و نسخه مهرشده پزشک خود را همراه داشته باشید .


مقایسه کالا (0)


سوزن-بیوپسی-آسپیریشن

سوزن-بیوپسی-آسپیریشن

سوزن بیوپسی آسپیریشن یا آسپیراسیون برای نمونه گیری از مایع مغز استخوان در اطفال و نوزادان استفاده میشود. گاهی از سوزن آسپیراسیون برای تزریق دارو نیز ا..

112 تومان

سوزن-بیوپسی-اتوماتیک

سوزن-بیوپسی-اتوماتیک

سوزن بیوپسی اتوماتیک ،  وسیله ای یکبار مصرف برای نمونه برداری از انواع بافت نرم  است.از این نوع سوزنها برای بیوپسی کبد ، بیوپسی کلیه ، ..

111 تومان

سوزن-بیوپسی-مغز-استخوان

سوزن-بیوپسی-مغز-استخوان

سوزن بیوپسی (نمونه برداری) جمشیدی ،مغزاستخوان و یا بن مارو چیست ؟ سوزنی است برای نمونه برداری از قسمت اسفنجی مغز استخوان. که شکل ظاهری آن شبیه حرف&nbs..

112 تومان

سوزن-بیوپسی-نیمه-اتوماتیک

سوزن-بیوپسی-نیمه-اتوماتیک

سوزن بیوپسی نیمه اتوماتیک با کواکسیال وسیله ای بسیار کاربردی برای نمونه برداری از انواع بافت نرم تحت گاید سونوگرافی-سی تی اسکن  و غیره است . این ..

112 تومان

سوزن-شیبا

سوزن-شیبا

سوزن شیبا  بسیار پرمصرف و کاربردی است . از این نوع سوزن برای تزریق دارو، تخلیه  انواع کیست ، عبور انواع گاید وایر و بسیاری کاربردهای دیگر&nb..

112 تومان

گان-بیوپسی

گان-بیوپسی

گان بیوپسی یا تفنگ نمونه برداری   اساسا اتوماتیک است  . گان بیوپسی وسیله ای  بسیار مناسب برای نمونه برداری از انواع بافت نرم  ..

1,111 تومان

سوزن-بیوپسی-گان

سوزن-بیوپسی-گان

سوزن بیوپسی گان برای نمونه برداری از انواع بافت نرم مثل نمونه کبد -کلیه - ریه - پستان - پروستات - ماهیچه ها - تیروئید و ....این سوزن در گروه سوزنهای ا..

112 تومان

سوزن-مغز-استخوان

سوزن-مغز-استخوان

چرا از سوزن مغز استخوان استفاده میشود؟نمونه  مغزاستخوان و مایع مغز استخوان به تشخیص ، بررسی وضعیت روند بیماری بیمار مرحله یا میزان پیشرفت بیماری ..

112 تومان

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)