پساری رینگ با نوب تمام مشخصات رینگ را دارد و با یک ویژگی بیشتر که می تواند بی اختیاری ادرار را نیزکاهش دهد. آن را میتوانید با ساپورت یا بدون ساپورت استفاده کنید.به راحتی جایگذاری و خارج میشود بدلیل متریال به کار رفته در این پساری از قابلیت دوگانه انعطاف پذیری و دوام برخوردار است و هر دو نوع ساپورت دار و بدون ساپورت مطابق با جدول زیر در 8 سایز در دسترس شماست.تصویر شماتیک زیر به صورت کامل محل و نحوه جاگذاری پساری رینگ با نوب را نشان می دهد .با دقت به حالت قرار گیری نوب این پساری زیر مثانه توجه کنیدباعث رفع مشکل بی اختیاری ادرار میشود.


001ما را در اینستاگرام  دنبال کنید :

https://www.instagram.com/payamtebhayat/

 ما را در تلگرام دنبال کنید :

@payamtebhayat

برای اطلاع از قیمت کالا با تلفنهای شرکت تماس بگیرید . ممنون !

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پساری-رینگ-بانوب

  • 0 تومان


کالاهای مرتبط

پساری دونات

پساری دونات

پساری دونات برای از بین بردن فشار در افتادگی رحم نوع دوم و سوم استفاده میشود .همچنین به درمان سیستوسل و رکتوسل نیز کمک میکند.این پساری معمولا در دوران..

0 تومان

پساری رینگ

پساری رینگ

پساری رینگ معمولا برای پرولاپس خفیف (نوع اول) و سیستوسل استفاده میشود.از پساری رینگ همچنین به جای پساری سرکلاژ نیز استفاده میشود . جنس ..

0 تومان

پساری-مارلند

پساری-مارلند

پساری مارلند و مارلند با ساپورت ،برای تسکین علائم نوع دوم و یا سوم افتادگی رحم استفاده میشود .از پساری مارلند برای  درمان رکتوسل و یا سیستوسل نیز..

0 تومان

پساری-بیضی(اووال)

پساری-بیضی(اووال)

پساری بیضی معمولا برای پرولاپس خفیف رحمی نوع اول یا سیستوسل از پساری شکل D  استفاده می شود . برای  زنانی با سابقه جراحی واژن این پساری ..

0 تومان

جایگذاری-پساری

جایگذاری-پساری

 مراحل جاگذاری پساری : نکته مهمی که باید در پساری گذاری به آن دقت کنیم ، تخلیه مثانه قبل از اقدام به پساری گذاری است. پس از تخلیه مثانه دست ها..

0 تومان

برچسب ها: پساری-رینگ-با-نوب