پساری

پساری

کمپانی پن پک یکی از مهم ترین تولیدکننده های پساری در دنیا است .این کمپانی بیش از سی سال از فعالیتش میگذرد و بیش از 95 درصد از تولیدات خود را در آمریکای و آمریکای شمالی بفروش میرساند. برند پن پک از شناخته شده ترین برندهای گروه زنان زایمان و نازایی در دنیاست .

یکی از بهترین راههای حذف جراحیهای تهاجمی و کم تهاجمی در زنان استفاده از پساری است.به عنوان مثال با یک پساری کاپ و یا هوج براحتی میتوان عمل سرکلاژ را حذف نمود و همچنین جراحیهای دیگر مانند رکتوسل، سیستوسل و افتادگی رحم نیز با استفاده از پساری قابل درمان است .

مقایسه کالا (0)


پساری دونات

پساری دونات

پساری دونات برای کاهش فشار و تسکین ناراحتی در پرولاپس درجه دوم و سوم ، سیستوسل و رکتوسل در بانوان یائسه استفاد..

111 تومان

پساری رینگ

پساری رینگ

پساری رینگ معمولا برای پرولاپس خفیف (نوع اول) و سیستوسل استفاده میشود.به تازگی دریافتیم از پساری رینگ نیز به جای سرکلاژ استفاده میشود . این نتیجه جالب..

1,111 تومان

پساری-دیش

پساری-دیش

پساری  دیش بسیار پرکاربرد است  ، از این نوع پساری برای از بین بردن فشار در پرولاپس نوع دوم و یا سوم  ، سیستوسل ، رکتوسل استفاده می شود...

1,111 تومان

ست-پساری

ست-پساری

ست سایز بندی پساری (فیتینگ ست) : این ست  شامل 6 عدد پساری از سایز  2تا7 است . هر کدام از مدلهای پساری یک ست پساری مستقل دارد . که با توجه به..

112 تومان

پساری-بیضی(اووال)

پساری-بیضی(اووال)

پساری بیضی معمولا برای پرولاپس خفیف رحمی یا سیستوسل استفاده می شود . برای  زنانی با سابقه جراحی واژن این پساری مناسب است.نکته : اصولا پساری نیازی..

1,111 تومان

پساری-رینگ-بانوب

پساری-رینگ-بانوب

پساری رینگ با نوب ( که در زبان فارسی برآمده ترجمه شده ) می تواند بی اختیاری ادرار را کاهش دهد. آن را با یا بدون یک غشاء تخلیه می توانید استفاده ک..

1,111 تومان

پساری-شلف

پساری-شلف

پساری شلف ،از این پساری برای درمان پرولاپس نوع دوم و یا سوم خفیف و همچنین درمان پروشیدنسیا  استفاده میشود .ما را در اینستاگرام  دنبال ک..

1,111 تومان

پساری-مارلند

پساری-مارلند

پساری مارلند و مارلند با ساپورت ،برای تسکین علائم نوع دوم و یا سوم افتادگی رحم استفاده میشود .از پساری مارلند برای  درمان رکتوسل و یا سیستوسل نیز..

1,111 تومان

پساری-محدب(شتز)

پساری-محدب(شتز)

پساری محدب ،از این نوع پساری برای درمان سیستوسل و پرولاپس ( افتادگی رحم ) نوع دوم و سوم استفاده میشود به دلیل شکل محدب آن تخلیه مایع شکمی به راحتی انج..

1,111 تومان

پساری-هوج

پساری-هوج

پساری هوج با ساپورت و بدون ساپورت ، پساری نرم و انعطاف پذیر ی است که برای افتادگی رحم نوع اول ( خفیف ) یا نوع دوم استفاده میشود . می تواند به درمان سی..

1,111 تومان

پساری-کاپ

پساری-کاپ

پساری کاپ و کاپ با ساپورت ، از این پساری برای درمان پرولاپس نوع اول (خفیف) و یا پرولاپس نوع دوم استفاده میشود.ما را در اینستاگرام  دنبال کنید :ht..

1,111 تومان

پساری-کیوب

پساری-کیوب

پساری کیوب یا مکعب ،از این پساری برای تسکین علائم سیستوسل و یا رکتوسل و یا درمان پرولاپس نوع دوم و یا سوم استفاده می شود.ما را در اینستاگرام ..

0 تومان

پساری-گلهورن

پساری-گلهورن

پساری گلهورن ،از این پساری  برای تسکین علائم سیستوسل و رکتوسل و همچنین برای درمان  پرولاپس نوع دوم و سوم  رحم استفاده می شود .جز پساری ..

0 تومان

پساری-گلهورن-دسته-کوتاه

پساری-گلهورن-دسته-کوتاه

پساری گلهورن دسته کوتاه ، از این پساری برای درمان علائم سیستوسل و یا رکتوسل استفاده می شود و برای درمان پرولاپس نوع دوم و یا نوع سوم نیز استفاده می شو..

0 تومان

پساری-گهرنگ

پساری-گهرنگ

پساری گهرنگ ،این پساری در درجه اول برای کمک به درمان سیستوسل و یا  رکتوسل تجویز میشود .  همچنین برای درمان افتادگی نوع دوم و سوم رحم نیز مور..

0 تومان

نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)