تعریف کلی :

به این کتترها اصطلاحا ، کتتر وان استپ یا سینگل شات نیز گفته میشه . اینترونشن رادیولوژیستها از این کتتر برای تخلیه آب ریه ، کیستها، آسیتها و .... از این کتتر استفاده مینمایند .


نحوه استفاده :

کتتر وان استپ  یا یک مرحله ای ،در واقع بعد از ورود کتتر به داخل بدن ، سوزن استریتور از داخل کتتر خارج می شود و نوک کتتر به شکل دم خوک تغییر میکند و پزشک کتتر را فیکس کرده و یورین بگ را به آن متصل مینماید .


توضیحات فنی :

کتتر درناژ دم خوکی ، از جنس پلی یورتان با قابلیت رادیواپک - روکش هیدروفیل جهت کاهش اصطکاک هنگام ورود به بدن - کانولای فشرده از نوع تروکار - با و بدون قفل گره ای - نشانه گذاری شده و با سوراخ بیضی بزرگ .


این کتترها در سایزهای 6 , 7 , 8 , 10 , 12 , 14 , 16 فرنچ در دسترس هستند طول این کتترها نیز 30 سانتی است .
نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

درناژ-کتتر( یک مرحله ای)

  • تولیدکننده: GTA MEDICAL PRODUCTS
  • مدل کالا: DRAINAGE-SET
  • موجودی: در انبار
  • 0 تومان


کالاهای مرتبط

کتتر-تزریق-رحمی

کتتر-تزریق-رحمی

کتتر تزریق رحمی ،کتتر بسیار پرکاربرد و کم تر دیده شده در بخش زنان ، زایمان و تصویر برداری های زنان است . از این کتتر برای هیستروسونوگرافی ، هیدروتیوبی..

0 تومان

کتتر-سالپینگوگرافی

کتتر-سالپینگوگرافی

کتتر HSG ، کتتر  اچ اس جی یا هیستروسالپینگوگرافی   برای ارزیابی علل خونریزی غیرطبیعی، اختلالات قاعدگی، سقط مکرر و ناباروری غیرقابل..

0 تومان

ست-نفرستومی

ست-نفرستومی

یکی از تکنیکهای کتتر گذاری ، تکنیک سلدینگر (SELGINGER) یا  PCNL  است  که در این روش کتتر  وارد لگنچه کلیه شده تا ادرار جمع شده تخل..

0 تومان

ست نفرستومی(دو مرحله ای)

ست نفرستومی(دو مرحله ای)

نحوه استفاده از کتتر :این کتتر در دومرحله وارد کلیه میشود . در ابتدا از طریق  سوزن شیبا ، گاید وایر 0.035 اینچ  وارد بدن میشود و سپس کت..

0 تومان

استنت-دبل-جی

استنت-دبل-جی

استنت دبل جی کتتر پولیورتان رادیوپک ، که با پوشش هیدروفیل ( آبدوست) برای کاهش اصطحکاک حین قراردادن کتتر در داخل مجاری  تولید شده است .استنت ..

0 تومان

گایدوایر

گایدوایر

انواع گاید وایر :- روکش PTFE- روکش PTFE تقویت شده - نیتینول - لاندرکوئیست..

0 تومان

برچسب ها: درناژ-صفراوی