پساری دونات برای کاهش فشار و تسکین ناراحتی در پرولاپس درجه دوم و سوم ، سیستوسل و رکتوسل در بانوان یائسه استفاده میشود .

برای ضدعفونی و تمیز کردن پساری معمولا قبل از هربار مصرف آن را با آب و صابون بشویید سپس به مدت 20 دقیقه در آب جوش انداخته و با یک حوله تمیز خشک کنید و سپس استفاده نمایید .

  

ویدئو مربوط به پساری دونات را در کانال تلگرام ما ببینید.


ما را در اینستاگرام  دنبال کنید :

https://www.instagram.com/payamtebhayat/

 ما را در تلگرام دنبال کنید :

@payamtebhayat

برای اطلاع از قیمت کالا با تلفنهای شرکت تماس بگیرید . ممنون !


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پساری دونات

  • 111 تومان

  • امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 100

کالاهای مرتبط

پساری-دیش

پساری-دیش

پساری  دیش بسیار پرکاربرد است  ، از این نوع پساری برای از بین بردن فشار در پرولاپس نوع دوم و یا سوم  ، سیستوسل ، رکتوسل استفاده می شود...

1,111 تومان

پساری دونات

پساری دونات

پساری دونات برای کاهش فشار و تسکین ناراحتی در پرولاپس درجه دوم و سوم ، سیستوسل و رکتوسل در بانوان یائسه استفاد..

111 تومان

پساری رینگ

پساری رینگ

پساری رینگ معمولا برای پرولاپس خفیف (نوع اول) و سیستوسل استفاده میشود.به تازگی دریافتیم از پساری رینگ نیز به جای سرکلاژ استفاده میشود . این نتیجه جالب..

1,111 تومان

پساری-کیوب

پساری-کیوب

پساری کیوب یا مکعب ،از این پساری برای تسکین علائم سیستوسل و یا رکتوسل و یا درمان پرولاپس نوع دوم و یا سوم استفاده می شود.ما را در اینستاگرام ..

0 تومان

پساری-گلهورن-دسته-کوتاه

پساری-گلهورن-دسته-کوتاه

پساری گلهورن دسته کوتاه ، از این پساری برای درمان علائم سیستوسل و یا رکتوسل استفاده می شود و برای درمان پرولاپس نوع دوم و یا نوع سوم نیز استفاده می شو..

0 تومان

پساری-کاپ

پساری-کاپ

پساری کاپ و کاپ با ساپورت ، از این پساری برای درمان پرولاپس نوع اول (خفیف) و یا پرولاپس نوع دوم استفاده میشود.ما را در اینستاگرام  دنبال کنید :ht..

1,111 تومان

پساری-مارلند

پساری-مارلند

پساری مارلند و مارلند با ساپورت ،برای تسکین علائم نوع دوم و یا سوم افتادگی رحم استفاده میشود .از پساری مارلند برای  درمان رکتوسل و یا سیستوسل نیز..

1,111 تومان

پساری-هوج

پساری-هوج

پساری هوج با ساپورت و بدون ساپورت ، پساری نرم و انعطاف پذیر ی است که برای افتادگی رحم نوع اول ( خفیف ) یا نوع دوم استفاده میشود . می تواند به درمان سی..

1,111 تومان

پساری-گهرنگ

پساری-گهرنگ

پساری گهرنگ ،این پساری در درجه اول برای کمک به درمان سیستوسل و یا  رکتوسل تجویز میشود .  همچنین برای درمان افتادگی نوع دوم و سوم رحم نیز مور..

0 تومان

پساری-بیضی(اووال)

پساری-بیضی(اووال)

پساری بیضی معمولا برای پرولاپس خفیف رحمی یا سیستوسل استفاده می شود . برای  زنانی با سابقه جراحی واژن این پساری مناسب است.نکته : اصولا پساری نیازی..

1,111 تومان

پساری-گلهورن

پساری-گلهورن

پساری گلهورن ،از این پساری  برای تسکین علائم سیستوسل و رکتوسل و همچنین برای درمان  پرولاپس نوع دوم و سوم  رحم استفاده می شود .جز پساری ..

0 تومان

پساری-رینگ-بانوب

پساری-رینگ-بانوب

پساری رینگ با نوب ( که در زبان فارسی برآمده ترجمه شده ) می تواند بی اختیاری ادرار را کاهش دهد. آن را با یا بدون یک غشاء تخلیه می توانید استفاده ک..

1,111 تومان

پساری-محدب(شتز)

پساری-محدب(شتز)

پساری محدب ،از این نوع پساری برای درمان سیستوسل و پرولاپس ( افتادگی رحم ) نوع دوم و سوم استفاده میشود به دلیل شکل محدب آن تخلیه مایع شکمی به راحتی انج..

1,111 تومان

ست-پساری

ست-پساری

ست سایز بندی پساری (فیتینگ ست) : این ست  شامل 6 عدد پساری از سایز  2تا7 است . هر کدام از مدلهای پساری یک ست پساری مستقل دارد . که با توجه به..

112 تومان

شستشوی-پساری

شستشوی-پساری

شستشوی پساری : مسلما پساری هم مانند هر وسیله ی خارجی دیگری که داخل بدن قرار میگیرد ، نیاز به مراقبت و شستشوی اصولی و مداوم دارد. شستشوی پسا..

0 تومان

پساری-چیست؟!!

پساری-چیست؟!!

پساری مانند یک عضو کمکی از کانال واژن در برابر انواع افتادگی ها محافظت می کند.   بی اختیاری ادرار، افتادگی رحم ،  افتادگی مثا..

111 تومان

برچسب ها: پساری-دونات