• پساری-چیست؟!!

پساری مانند یک عضو کمکی از کانال واژن در برابر انواع افتادگی ها محافظت می کند.   بی اختیاری ادرار، افتادگی رحم ،  افتادگی مثانه ،پرولاپس اعضای لگنی (ضعیف شدن عضلات لگن)  ، رکتوسل،  سرویکس‌های نارسا در زنان باردار  و غیره از کاربردهای این وسیله است .   هر پساری وظیفه ای متفاوت  بر عهده دارد که در بخش ×پساری× سایت قابل رویت است .در جدول پایین صفحه نیز می توانید ملاحظه بفرمایید . این وسیله  به گونه ای طراحی شده که فرد بتواند آن را درون واژن خود قرار دهد و بیرون بیاورد .شستشو نماید و در حقیقت کلیه مراحل مورد نیاز برای درمان خود را به راحتی کنترل نماید .

اگر  شما یک زن جوان  و به هر دلیلی درگیر یکی  از مسائل مطرح شده در بالا هستید و   احتمال بارداری در شما وجود دارد و همچنین جراحی ممکن است رحم شما و احتمال بارداری شما در آینده را به خطر بیاندازد و یا اگر شما دوست ندارید به هر دلیلی عمل جراحی انجام دهید . لطفا از پزشک خود پساری بخواهید .

کلیه پساری های دارای مجوز  FDA  آمریکا  و یا حتی CE  اروپا   از سیلیکون مدیکال (پزشکی) تولید شده است .  پساری هایی  با رنگهای بنفش و زرد و ... نیز در بازار وجود دارند که ممکن است بی کیفیت و پلاستیکی باشند. کافی است پساری را با دست خود امتحان کنید یا لیبل آن را مطالعه کنید ، پساری با کیفیت به راحتی قابل تشخیص است .راهنمای استفاده از پساری :


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پساری-چیست؟!!

  • 0 تومان


کالاهای مرتبط

پساری-دیش

پساری-دیش

پساری  دیش بسیار پرکاربرد است  ، از این نوع پساری برای از بین بردن فشار در پرولاپس نوع دوم و یا سوم  ، سیستوسل ، رکتوسل استفاده می شود...

0 تومان

پساری دونات

پساری دونات

پساری دونات برای از بین بردن فشار در افتادگی رحم نوع دوم و سوم استفاده میشود .همچنین به درمان سیستوسل و رکتوسل نیز کمک میکند.این پساری معمولا در دوران..

0 تومان

پساری-بیضی(اووال)

پساری-بیضی(اووال)

پساری بیضی معمولا برای پرولاپس خفیف رحمی نوع اول یا سیستوسل از پساری شکل D  استفاده می شود . برای  زنانی با سابقه جراحی واژن این پساری ..

0 تومان

برچسب ها: پساری-چیست؟!!